Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache op geschept papier, Waaier - Ingelijst - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache op geschept papier, Waaier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache op geschept papier, Waaier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache op geschept papier, Waaier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache op geschept papier, Waaier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 95 cm (h x b)
Lijst72 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Drager: blad bevestigd op linnen op paneel in lijst van plexiglas.

Oorspronkelijke galerieprijs: € 1361,00

Herkomst: Royal FloraHolland

Administratieve code:

QQFLORA

paar scheurtjes in het papier (inherent aan papiersoort)

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46952 verkochte items
Alle items van deze verkoper (651)
106 cm
72 cm
95 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:06-12-2018 om 14:03
Eindtijd:17-12-2018 om 21:33
Biedingen (12)
Atanatos
17 dec. / 21:27
€ 35
wncvd
17 dec. / 21:27
€ 30
Atanatos
17 dec. / 21:23
€ 25
wncvd
17 dec. / 21:23
€ 25
Atanatos
17 dec. / 21:21
€ 20
Karen1
17 dec. / 21:13
€ 15
Arend
17 dec. / 21:12
€ 10
Karen1
17 dec. / 21:12
€ 10
Arend
16 dec. / 15:24
€ 5
Ludwigi
16 dec. / 15:24
€ 3
Arend
16 dec. / 15:24
€ 3
Ludwigi
10 dec. / 11:57
€ 1