Hans Ebeling Koning - gouache - Verkocht

Hans Ebeling Koning - gouache kopen? Bied vanaf 50!
Hans Ebeling Koning - gouache kopen? Bied vanaf 50!Hans Ebeling Koning - gouache kopen? Bied vanaf 50!
  • Hans Ebeling Koning (1931)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2015
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
titel: emmers
techniek: acrylverf en potlood op dik papier (31 x 35 cm.)
afmetingen: 23 x 35 cm. beeldmaat.
L.o. potlood gesigneerd HEK 2018
conditie: prima

Hans Ebeling Koning (1931)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  katekunst
FA. (4 )

Lid sinds 2017
81 verkochte items
35 cm
23 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:31-10-2018 om 17:54
Eindtijd:08-11-2018 om 21:55
Toont
07 nov. / 17:52
€ 50