Gradus Verhaaf - Ontsnapt - Verkocht

Gradus Verhaaf - Ontsnapt kopen? Bied vanaf 30!
Tekening / Aquarel

Gradus Verhaaf - Ontsnapt kopen? Bied vanaf 30!Gradus Verhaaf - Ontsnapt kopen? Bied vanaf 30!Gradus Verhaaf - Ontsnapt kopen? Bied vanaf 30!Gradus Verhaaf - Ontsnapt kopen? Bied vanaf 30!
  • Gradus Verhaaf (1932-2017)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 48.5 x 63.5 cm (h x b)
Incl. lijst 63 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Het is een intrigerend schilderij.
ConditieRedelijk
Het schilderij zelf is in prima conditie, het passe partout is iets vergeeld.

Gradus Verhaaf (1932-2017)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Frederiek-dvr
Lid sinds 2023
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
78 cm
63 cm
63.5 cm
48.5 cm