FA. (1)

Grafisch Gezelschap de Luis - linosnede - 1965

Grafisch Gezelschap de Luis - linosnede - 1965 kopen? Bied vanaf 25!
Grafisch Gezelschap de Luis - linosnede - 1965 kopen? Bied vanaf 25!Grafisch Gezelschap de Luis - linosnede - 1965 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (306)
  • Grafisch Gezelschap de Luis (1960)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1965
TechniekVaria
Afmetingen16.5 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Linosnede van Grafisch gezelschap de Luis. Titel: De Luis aan u in 1965.  Afmetingen beeld: 13.5 cm x 16 cm (blad 16.5 cm x 25.5 cm).  In de plaat gemonogrammeerd.

Literatuur: Boek Grafisch gezelschap de Luis, bladzijde 113/nummer 64-3.

Het werk is in zeer goede staat!

Grafisch Gezelschap de Luis (1960)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
25.5 cm
16.5 cm
Starttijd:09-02-2019 om 20:13
Eindtijd:16-02-2019 om 20:06
Openingsbod€ 25
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland