Graham Evernden, ets, Water 1, 1983 - Verkocht

Graham Evernden, ets, Water 1, 1983 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Graham Evernden

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
  • Graham Evernden
GesigneerdHandgesigneerd

Vroeg werk van Graham Evernden (1947)

Titel:  Water 1

Jaar: 1983

Techniek:  7 kleuren ets en aquatint

Afmeting afbeelding: 18x12 op 38x29 cm.

Oplage: 200 ex.

Gesigneerd, getiteld en genummerd

Materiaal:  Stevig papier

Was destijds te koop in Home Art het kunstblad dat de galerie bij u thuis brengt, 5e jaargang, nr. 17, pagina 22

( f 200 ongeveer 91euro)

Conditie:
In goede staat.

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden voor 10 euro in een pakket/koker. Afhalen in Ede tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Aankopen bij Bartholdus kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Graham Evernden

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:29-04-2013 om 16:09
Eindtijd:13-05-2013 om 16:09
char
13 mei / 00:10
€ 25