Prachtig grafisch werk in zwart en wit vetkrijt, gesigneerd in de tekening en achterzijde stempel: Gras Heyen , Plantage Parklaan 2, Amsterdam. Afmeting 58 x 68 cm achter passepartout. Afmeting tekening 38 x 48 cm. E.e.a. in zeer goede staat. Uniek werk van deze markante kunstenaar.
“Een ramp voor alles wat autoriteit was”, maar ook “een lieve, gekke man die wars van enig dogma was en uniek in zijn humor”. Tien jaar na zijn dood wordt er nog altijd met bewondering en in liefde terug gekeken op de kunstenaar Gras Heyen die leefde van 1917 tot 1988 (Citaat uitTrouw 1998). Heyen's werk zit in collectie van het Stedelijk Museum waar hij in 1959 een solo tentoonstelling had.