Greet Lyklema, ets, Maanland - Verkocht

Greet Lyklema, ets, Maanland kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 20,00

Greet Lyklema, ets, Maanland kopen? Bied vanaf 15!Greet Lyklema, ets, Maanland kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

637 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Greet Lyklema (1943)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets door Greet Lyklema achter passe-partout (50 bij 39,5 cm).

Zichtmaat 22,5 bij 23,5 cm.

nr 10/35.

Signatuur, nummering en ttiel onder het landschap in potlood.

Voorkeursnaam: Lyklema, Greet Naamsvariant: Lijklema, Greet School: Nederlands Geboorteplaats/datum: Sneek 1943 Kwalificatie: graficus, schilder Bronnen/Naslagwerken: Jacobs 1993

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:13-11-2013 om 22:12
Eindtijd:24-11-2013 om 22:12
Biedingen (2)
Yvonne22
24 nov. / 17:19
€ 20
Karin
20 nov. / 21:40
€ 15