Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Collage |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 53 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Verstilde collage van Greet Lyklema. Ophalen met passe partout, verzenden zonder.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Ophalen met passe partout, verzenden zonder. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 11-10-2022 om 18:52 |
Eindtijd | 25-10-2022 om 22:43 |