Greet Lyklema - Zonder titel

Greet Lyklema - Zonder titel kopen? Bied vanaf 27!
Greet Lyklema - Zonder titel kopen? Bied vanaf 27!Greet Lyklema - Zonder titel kopen? Bied vanaf 27!Greet Lyklema - Zonder titel kopen? Bied vanaf 27!Greet Lyklema - Zonder titel kopen? Bied vanaf 27!Greet Lyklema - Zonder titel kopen? Bied vanaf 27!Greet Lyklema - Zonder titel kopen? Bied vanaf 27!Greet Lyklema - Zonder titel kopen? Bied vanaf 27!
  • Greet Lyklema (1943)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 49 x 38 cm (h x b)
Passe-partout 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Gemengde techniek tekening/aquarel met geverfde stukjes papier erin verwerkt.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 40,00

Greet Lyklema (1943)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Privateartcollector
Lid sinds 2017
1911 verkochte items
Alle items van deze verkoper (73)
60 cm
80 cm
38 cm
49 cm