Greetje Feenstra, zeefdruk Tulpen

Greetje Feenstra, zeefdruk Tulpen kopen? Bied vanaf 300!
Greetje Feenstra, zeefdruk Tulpen kopen? Bied vanaf 300!Greetje Feenstra, zeefdruk Tulpen kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Greetje Feenstra (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk 11/250 Tulpen van Greetje Feenstra. Afmeting 80/80. Ingelijst in een aparte metallic look lijst achter glas afmeting 1.10/1.10.

Afhalen is de beste optie anders de verzendkosten voor koper.

Greetje Feenstra (1951)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Starttijd:26-08-2015 om 15:07
Eindtijd:02-09-2015 om 15:07
Openingsbod€ 300
ObjectlocatieNederland