Greetje Grijpma - ‘TX 27 – Sing Your Way Home’ – 1986 - zeefdruk

Greetje Grijpma - ‘TX 27 – Sing Your Way Home’ – 1986 - zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!
Greetje Grijpma - ‘TX 27 – Sing Your Way Home’ – 1986 - zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!Greetje Grijpma - ‘TX 27 – Sing Your Way Home’ – 1986 - zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!Greetje Grijpma - ‘TX 27 – Sing Your Way Home’ – 1986 - zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!Greetje Grijpma - ‘TX 27 – Sing Your Way Home’ – 1986 - zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!
  • Greetje Grijpma (1931)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst57 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10/30

‘TX 27 – Sing Your Way Home’ – 1986

Greetje Grijpma (1931 – 2013)

zeefdruk – oplage 10/30

met passe-partout en in aluminium lijst met glas

afmeting (incl. lijst): 57 x 67 cm.

met potlood gesigneerd, genummerd en getiteld

in goede conditie

Greetje Grijpma (Hellevoetsluis 1931 – 2013), beeldend kunstenares en dichteres. Opleiding: Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag (1953) en Vrije Akademie Den Haag (1963). Daarnaast privé-lessen van Kees Andrea. ‘Wie weg gaat, verlangt terug te keren en eenmaal terug is het verlangen op reis te gaan’ is haar hoofdthema. Werkzaam geweest in Grootschermer (Schermer).

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,00

Greetje Grijpma (1931)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Lawrence
254 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
67 cm
57 cm
45 cm
35 cm
Starttijd8-8-2022 om 10:17
Eindtijd21-8-2022 om 19:03
Openingsbod € 60
ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland