950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
GRETA BRUIGOM 1894-1935
BLAUWE POTJES
OLIEVERF OP PANEEL IN DE MAAT 22 X 25 CM
gesigneerd
IN OUDE LIJST IN DE MAAT 36 X 40 CM
BIJZONDER WERKJE
Kleine schilderessen hebben grote toekomst
Greta Bruigom was in de jaren '30 een geliefde en bewonderde dierenschilderes. Vogels, reptielen, aapjes, muizen, hagedissen en rijstvogels schilderde ze met liefde en aandacht voor hun karakter. Daarnaast maakte de schilderes stillevens. In haar onderwerpen trad Greta Bruigom in de voetsporen van haar leermeester, de dierschilder Cornelis Jan Mension, die eveneens woonde en werkte in Delft. De kunstenares exposeerde in Den Haag, Rotterdam en Delft en overleed op jonge leeftijd waardoor haar oeuvre klein van omvang is gebleven.
Starttijd | 12-7-2015 om 21:36 |
Eindtijd | 19-7-2015 om 21:36 |