Ad van Haandel - Grieks Landschap

Ad van Haandel - Grieks Landschap kopen? Bied vanaf 25!
Ad van Haandel - Grieks Landschap kopen? Bied vanaf 25!Ad van Haandel - Grieks Landschap kopen? Bied vanaf 25!Ad van Haandel - Grieks Landschap kopen? Bied vanaf 25!Ad van Haandel - Grieks Landschap kopen? Bied vanaf 25!Ad van Haandel - Grieks Landschap kopen? Bied vanaf 25!Ad van Haandel - Grieks Landschap kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  ALPrints
FA. (1)

36 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Ad van Haandel (1949)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1978
TechniekPen (Inkt)
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Tekening in zwarte pen en kleurpotlood, getiteld: Grieks Landschap, nummer 8, 25x35 cm.
Gesigneerd/titel/genummerd linksonder: 'avhandel Grieks landschap 8'.
In Barth aluminium wissellijst 41x51 cm.
Herkomst: Artotheek Breda / Gemeente Breda, De Beyerd, nr. BKR 2037000, volgens labels op de achterzijde.

Door de kunstenaar in passe-partout en wissellijst aangeleverd aan BKR voor de prijs van fl. 425,- op 11-8-1978.

Ad van Haandel (1949)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  ALPrints
FA. (1)

36 verkochte items
51.5 cm
41.5 cm
Starttijd:26-10-2020 om 14:38
Eindtijd:08-11-2020 om 22:54
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieBreda, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland