Ger Lataster - Grijs, geel, rood en blauw - Verkocht

Ger Lataster - Grijs, geel, rood en blauw kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Ger Lataster - Grijs, geel, rood en blauw kopen? Bied vanaf 50!Ger Lataster - Grijs, geel, rood en blauw kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Vlam50

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Ger Lataster (1920-2012)
Jaartal1971
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
Lijst83 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage92/190
litho nr 92 in de oplage van 190

Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-10-2020 om 10:19
Eindtijd:19-11-2020 om 22:26
Biedingen (2)
vick0295
19 nov. / 22:17
€ 60
Engelshoven
16 nov. / 14:39
€ 50