Shahid Parvez - Groene olifant

Shahid Parvez - Groene olifant kopen? Bied vanaf 300!
Shahid Parvez - Groene olifant kopen? Bied vanaf 300!Shahid Parvez - Groene olifant kopen? Bied vanaf 300!Shahid Parvez - Groene olifant kopen? Bied vanaf 300!
  • Shahid Parvez (1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlOriëntaals
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 44 cm (h x b)
Lijst57 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage500
Betreft een groen kleurige zeefdruk waar de olifant prominent is.  In uitstekende conditie met mooie bijpassende lijst. Heb er niet zulke goede foto's van maar ik kan de goede conditie wel garanderen. (de 1e foto is van internet, 2e en 3e foto zelf gemaakt) Het werk mag weg omdat het van mijn ex man is, die door omstandigheden in een verpleeghuis terecht is gekomen.
Het werk is genummerd 135/500. Er waren papieren van maar die kunnen we niet meer vinden. Ik weet alleen dat de aanschaf € 700,= is geweest.

Shahid Parvez (1970)

IndiaasIndiaasAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  JetVis

Lid sinds 2020
0 verkochte items
65 cm
57 cm
44 cm
34 cm
Starttijd:02-01-2020 om 17:22
Eindtijd:16-01-2020 om 19:20
Openingsbod € 300
ObjectlocatieSon en Breugel, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie