Niet of onleesbaar gesigneerd - Groot impressionistisch Aquarel "stilleven met tinnen kan" gesigneerd 1879 - Verkocht

Groot impressionistisch Aquarel "stilleven met tinnen kan" gesigneerd 1879  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 21,00

Groot impressionistisch Aquarel "stilleven met tinnen kan" gesigneerd 1879  kopen? Bied vanaf 1!Groot impressionistisch Aquarel "stilleven met tinnen kan" gesigneerd 1879  kopen? Bied vanaf 1!Groot impressionistisch Aquarel "stilleven met tinnen kan" gesigneerd 1879  kopen? Bied vanaf 1!Groot impressionistisch Aquarel "stilleven met tinnen kan" gesigneerd 1879  kopen? Bied vanaf 1!Groot impressionistisch Aquarel "stilleven met tinnen kan" gesigneerd 1879  kopen? Bied vanaf 1!Groot impressionistisch Aquarel "stilleven met tinnen kan" gesigneerd 1879  kopen? Bied vanaf 1!Groot impressionistisch Aquarel "stilleven met tinnen kan" gesigneerd 1879  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2971 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar : onbekend
Titel/Voorstelling : "stilleven met tinnen kan"
Datering : 1879
Medium / Techniek : aquarel op papier
Maten : 50 x 40 cm (papiermaat) en 85 x 70 cm (in exclusieve notenhouten lijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie :  goed

Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:06-10-2017 om 15:36
Eindtijd:20-10-2017 om 22:36
Biedingen (11)
h-g-art
20 okt. / 12:28
€ 21
Yuran
20 okt. / 12:28
€ 19
h-g-art
20 okt. / 12:28
€ 17
Yuran
20 okt. / 12:27
€ 15
h-g-art
20 okt. / 12:27
€ 13
Yuran
20 okt. / 00:12
€ 11
Bernar
20 okt. / 00:12
€ 9
Yuran
20 okt. / 00:11
€ 7
Bernar
20 okt. / 00:11
€ 5
Yuran
15 okt. / 00:55
€ 3
mce250
13 okt. / 15:54
€ 1