Charlotte Molenkamp - Groot olieverf schilderij - Verkocht

Charlotte Molenkamp - Groot olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 2350!
Charlotte Molenkamp - Groot olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 2350!Charlotte Molenkamp - Groot olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 2350!Charlotte Molenkamp - Groot olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 2350!
  • Charlotte Molenkamp (1955)
StijlAbstract
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 110 cm (h x b)
Lijst103 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Werk zal (na betaling) in overleg worden bezorgd. Enkel in Nederland muv de Eilanden.

Charlotte Molenkamp (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (14)
Geplaatst door  kGk
FA. (7)

20 verkochte items
113 cm
103 cm
110 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 2.702,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-10-2020 om 10:34
Eindtijd:27-10-2020 om 19:11
Spin65
27 okt. / 08:49
€ 2350