Groot schilderij van Nicola Rozemeijer (1) - Verkocht

Verkoopprijs: € 100,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43347 verkochte items
Alle items van deze verkoper (636)
  • Nicola Rozemeijer (1955)
In opdracht geveild:

Mooi origineel werk van Nicola Rozemeijer, geschilderd op papier.
Op dit moment worden 2 werken aangeboden op Kunstveiling.nl die heel mooi bij elkaar passen. Gezien het formaat zijn ze echter onafhankelijk aangeboden.

Titel: geen titel
Jaartal: 1987
Afmetingen: 100cm x 70cm
Gesigneerd: Handgesigneerd en gedateerd
Ingelijst: Ja, eenvoudige lijst.

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden ingelijst. Wel mogelijk om het werk in een koker te laten verzenden zonder lijst. Kosten 15 euro.
Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Het werk kan tevens worden bezorgd door een koerier.  Bezorgkosten zijn 35 euro voor Nederland muv Zeeuws Vlaanderen/De eilanden.

Garantie:

Informatie:
Klik voor alle werken aangeboden door de veilingmeester op Veilingmeester bij de contactinformatie.
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:10-11-2010 om 14:03
Eindtijd:24-11-2010 om 14:03
Bize
23 nov. / 12:23
€ 100