Bram van Velde - Groot werk: abstractie in vijf kleuren

Bram van Velde - Groot werk: abstractie in vijf kleuren kopen? Bied vanaf 420!
Bram van Velde - Groot werk: abstractie in vijf kleuren kopen? Bied vanaf 420!Bram van Velde - Groot werk: abstractie in vijf kleuren kopen? Bied vanaf 420!Bram van Velde - Groot werk: abstractie in vijf kleuren kopen? Bied vanaf 420!Bram van Velde - Groot werk: abstractie in vijf kleuren kopen? Bied vanaf 420!Bram van Velde - Groot werk: abstractie in vijf kleuren kopen? Bied vanaf 420!Bram van Velde - Groot werk: abstractie in vijf kleuren kopen? Bied vanaf 420!Bram van Velde - Groot werk: abstractie in vijf kleuren kopen? Bied vanaf 420!
  • Bram van Velde (1895-1981)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 99 cm (h x b)
Lijst70.5 cm x 104.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100/100
Deze druk is van de Nederlandse kunstenaar Bram van Velde (1895-1981). Het abstracte werk is uitgevoerd in vijf overwegend lichte kleuren. Het werk is 65 x 99 cm (70,5 x 104,5 cm inclusief lijst), gemonogrammeerd en genummerd 100/100. Het werk is in zeer goede staat en ingelijst achter glas in ijzeren frame.

Geen zichtbare beschadigingen aan het papier of de lijst.

Bram van Velde (1895-1981)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  Dheemskerk
FA. (8)

Lid sinds 2017
63 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
104.5 cm
70.5 cm
99 cm
65 cm
Starttijd:28-08-2022 om 19:12
Eindtijd:11-09-2022 om 19:06
Openingsbod € 420
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen per koerier