Gross Arnold, ets, zelfportret

Gross Arnold, ets, zelfportret kopen? Bied vanaf 200!
Gross Arnold, ets, zelfportret kopen? Bied vanaf 200!Gross Arnold, ets, zelfportret kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  DianavanErkel

1 verkochte items
  • Arnold Gross (1929-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Leuke kleine ets van Gross Arnold

Het is een soort zelfportret met op de achtergrond een landschap.

De ets zelf is nog heel mooi maar de lijst is iets beschadigd.

Afmetingen: 26X26 cm

Aan de achterzijde gesigneerd door Arnold zelf met een tekening erbij.

Aangekocht in 1973.

Starttijd:20-11-2017 om 19:16
Eindtijd:27-11-2017 om 19:16
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieHilversum, Nederland