grote ets: Amsterdam gezien vanaf 't IJ

grote ets: Amsterdam gezien vanaf 't IJ  kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

grote ets: Amsterdam gezien vanaf 't IJ  kopen? Bied vanaf 35!grote ets: Amsterdam gezien vanaf 't IJ  kopen? Bied vanaf 35!grote ets: Amsterdam gezien vanaf 't IJ  kopen? Bied vanaf 35!grote ets: Amsterdam gezien vanaf 't IJ  kopen? Bied vanaf 35!grote ets: Amsterdam gezien vanaf 't IJ  kopen? Bied vanaf 35!grote ets: Amsterdam gezien vanaf 't IJ  kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Miles
FA. (35)

1110 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Albert Hemelman (1883-1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Beeldmaat 25x45 cm, losbladig papier 47x59 cm, in goede staat.

Enige vergeling vnl. aan de achterzijde.

In potlood gesigneerd r.o.

Wordt gerold verstuurd in een solide koker.

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:24-12-2017 om 11:29
Eindtijd:07-01-2018 om 11:29

Biedingen (1):

Adiga
6 jan. / 22:16
€ 35