Ger Lataster - grote ets met tekstblad: Neruda - 1981

Ger Lataster - grote ets met tekstblad: Neruda - 1981 kopen? Bied vanaf 99!
Ger Lataster - grote ets met tekstblad: Neruda - 1981 kopen? Bied vanaf 99!Ger Lataster - grote ets met tekstblad: Neruda - 1981 kopen? Bied vanaf 99!Ger Lataster - grote ets met tekstblad: Neruda - 1981 kopen? Bied vanaf 99!Ger Lataster - grote ets met tekstblad: Neruda - 1981 kopen? Bied vanaf 99!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen59 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Ger Lataster uit de serie: Neruda. Jaar: 1981. Afmetingen blad incl. tekstblad: H59 x b120 cm. Afmetingen blad van ets: H59 x b60 cm. Afmetingen ets: h48 x b54 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat

Starttijd:16-12-2019 om 00:49
Eindtijd:20-12-2019 om 20:43
Openingsbod € 99
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland