Grote Ets van Lucebert met de titel FOX - Verkocht

Grote Ets van Lucebert met de titel FOX kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 200,00

Grote Ets van Lucebert met de titel FOX kopen? Bied vanaf 200!Grote Ets van Lucebert met de titel FOX kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  MooiVoorThuis
FA. (2)

42 verkochte items
  • Lucebert (1924-1994)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze prachtige en handgesigneerde ets uit 1967 is al voor u ingelijst.

Handgesigneerd met potlood
Jaartal: 1967
Oplage: 84/190

Afmetingen:
Inclusief lijst: b x h = ca. 66 x 75 cm
Voorstelling:  b x h = ca. 50 x 40 cm

Item kan niet worden verzonden en dient opgehaald te worden in Amsterdam.
Bezorging is in overleg en tegen betaling mogelijk, afhankelijk van het bezorgadres.

Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:12-06-2014 om 15:49
Eindtijd:22-06-2014 om 15:49
Astolk
14 jun. / 12:11
€ 200