Karel Appel - grote ingelijste litho: Personnage - 1960 - Verkocht

Karel Appel - grote ingelijste litho: Personnage - 1960 kopen? Bied vanaf 1295!
Karel Appel - grote ingelijste litho: Personnage - 1960 kopen? Bied vanaf 1295!Karel Appel - grote ingelijste litho: Personnage - 1960 kopen? Bied vanaf 1295!Karel Appel - grote ingelijste litho: Personnage - 1960 kopen? Bied vanaf 1295!Karel Appel - grote ingelijste litho: Personnage - 1960 kopen? Bied vanaf 1295!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1960
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 65 cm (h x b)
Lijst93 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage78/120
Prachtige oude litho van Karel Appel. Titel: Personnage. Jaar: 1960. Nummer: 78/120 (linksonder) Uitgegeven door: L"Oeuvre Gravëe, Genève. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar.

Dit item is verkocht voor 1.191,40 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-07-2022 om 20:22
Eindtijd:27-07-2022 om 23:11
Bruneibob
27 jul. / 14:04
€ 1036