Bitossi - Grote Kandelaar afbeelding Troje - Verkocht

Bitossi - Grote Kandelaar afbeelding Troje kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 6,90 (Incl. 15% veilingkosten)

Bitossi - Grote Kandelaar afbeelding Troje kopen? Bied vanaf 1!Bitossi - Grote Kandelaar afbeelding Troje kopen? Bied vanaf 1!Bitossi - Grote Kandelaar afbeelding Troje kopen? Bied vanaf 1!Bitossi - Grote Kandelaar afbeelding Troje kopen? Bied vanaf 1!Bitossi - Grote Kandelaar afbeelding Troje kopen? Bied vanaf 1!Bitossi - Grote Kandelaar afbeelding Troje kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2078 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Bitossi (1871)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen37 cm x 9.5 cm x 9.5 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker
Zeer grote vintage aardewerken kandelaar met de afbeelding in reliëf van de slag om Troje uitgevoerd in bruin en wit matglazen, ontworpen door Aldo Londi voor Bitossi. Niet gemerkt maar in onbeschadigde conditie.

Onbeschadigde conditie

Bitossi (1871)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2078 verkochte items
9.5
37
9.5
Dit item is verkocht voor 6,90(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-04-2021 om 22:23
Eindtijd:03-05-2021 om 22:15
Biedingen (5)
vanpelt
03 mei / 10:47
€ 6
Ferdyvanwegen
03 mei / 10:47
€ 5
Ferdyvanwegen
24 apr. / 02:28
€ 4
vanpelt
24 apr. / 02:28
€ 2
vanpelt
23 apr. / 11:51
€ 1