Jan Worst - Grote zeefdruk - 2004

Jan Worst - Grote zeefdruk - 2004 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Worst - Grote zeefdruk - 2004 kopen? Bied vanaf 250!Jan Worst - Grote zeefdruk - 2004 kopen? Bied vanaf 250!Jan Worst - Grote zeefdruk - 2004 kopen? Bied vanaf 250!Jan Worst - Grote zeefdruk - 2004 kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (311)
  • Jan Worst (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen79.5 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote zeefdruk van Jan Worst. Jaar: 2004. Afmetingen blad: H79.5 x b1.20cm. Afmetingen voorstelling: H74.5 x b111cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Jan Worst is in 1953 geboren in Heerenveen. Van 1971 tot 1976 volgt hij een opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten Minerva in Groningen. Dat de schilderijen van Jan Worst realistisch genoemd worden, kan volgens hem aanleiding geven tot misverstanden. Het begrip realisme is verbonden aan het afbeelden van de werkelijkheid en is voor de schilder als zodanig een enigszins naneve en misschien wel achterhaalde activiteit. De schilderijen van Jan Worst zijn opgebouwd uit herkenbare elementen. Maar dit betekent niet dat de beschouwer deze herkenbaarheid als vanzelfsprekend moet ervaren. Worst verzamelt fragmenten uit verschillende werkelijkheden: antieke meubels en tapijten, kinderen en jonge vrouwen die zo uit een modeblad lijken gestapt. Dit alles brengt hij samen in een schilderij. Het gaat in zijn werken om een schijnwereld die ver van de dagelijkse realiteit verwijderd is. Anders dan in de wetenschap, die wil onthullen en ontmaskeren, gaat het volgens Jan Worst in de kunst om het verhullen en verbergen. Naast Nederland heeft hij in diverse andere landen gewerkt waaronder Italie en Duitsland.

In zeer goede staat. Links onderin de hoek, zit een kleine vouw in de witte marge. Goed ingelijst, valt deze onder het passe-partout.

Jan Worst (1953)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
120 cm
79.5 cm
Starttijd:26-07-2022 om 16:18
Eindtijd:07-08-2022 om 21:08
Openingsbod€ 250
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland