Kees Salentijn - Grote zeefdruk (mooi gelijst) - Verkocht

Kees Salentijn - Grote zeefdruk (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 135!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen66 cm x 47 cm (h x b)
Lijst90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai werk van Kees Salentijn
Mooi gelijst in aluminium lijst met passepartout
gesigneerd met potlood
Genummerd : e/a/ XXVII/XXX
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Kees Salentijn (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (37)
Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

580 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
70 cm
90 cm
47 cm
66 cm
Dit item is verkocht voor 155,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-06-2022 om 09:55
Eindtijd:28-06-2022 om 21:33
Elisabeth04
21 jun. / 21:30
€ 135