grote zeefdruk van peter schenk - Verkocht

grote zeefdruk van peter schenk kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 80,00

grote zeefdruk van peter schenk kopen? Bied vanaf 80!grote zeefdruk van peter schenk kopen? Bied vanaf 80!grote zeefdruk van peter schenk kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Peter Schenk (1944-2011)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige grote zeefdruk van peter schenk, niet ingelijst ,maten 80 x 110 cm , genummerd en gesigneerd uit 1986 het werk is puntgaaf .

Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:20-03-2017 om 12:16
Eindtijd:25-03-2017 om 18:16
Janes
25 mrt. / 12:09
€ 80