FA. (3)

Willem Brauck - GSM mast in aanbouw | kleuren zeefdruk (1999) - ingelijst

Willem Brauck - GSM mast in aanbouw | kleuren zeefdruk (1999) - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Willem Brauck - GSM mast in aanbouw | kleuren zeefdruk (1999) - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Willem Brauck - GSM mast in aanbouw | kleuren zeefdruk (1999) - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Willem Brauck - GSM mast in aanbouw | kleuren zeefdruk (1999) - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Willem Brauck - GSM mast in aanbouw | kleuren zeefdruk (1999) - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Willem Brauck - GSM mast in aanbouw | kleuren zeefdruk (1999) - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Willem Brauck - GSM mast in aanbouw | kleuren zeefdruk (1999) - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Willem Brauck - GSM mast in aanbouw | kleuren zeefdruk (1999) - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Willem Brauck - GSM mast in aanbouw | kleuren zeefdruk (1999) - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Willem Brauck - GSM mast in aanbouw | kleuren zeefdruk (1999) - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
210 verkochte items
Alle items van deze verkoper (36)
  • Willem Brauck (1946-2014)
Jaartal1999
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen29.5 cm x 29 cm (h x b)
Lijst43.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage57/150
Het werk van Willem Brauck(mann) (1946-2014) is herkenbaar door compositie en kleurgebruik.
Brauck was een veelkunner. Zijn maatschappijkritische blik is terug te zien in de vele illustraties die al jaren in kranten en tijdschriften worden gepubliceerd. In al zijn werk laat hij de strijd zien tussen de tegenstrijdige stromingen in de maatschappij: constructief tegen destructief. Het resultaat: symbolen van hoop en verlangen naar een beter beheerde wereld.

Deze zeefdruk past derhalve in het werk van Brauck vanwege het tijdsbeeld en zijn kijk erop. Het toont namelijk een GSM mast in aanbouw, iets wat eind vorige eeuw in rap tempo door heel Nederland en Europa gebeurde.
Jaar: 1999
Oplage: 57 van 150
Met de hand gesigneerd, rechtsonder in potlood. Tevens oplagenummer, linksonder
Het blad en de passe-partout verkeren in onberispelijke staat. Zilverkleurige houten lijst met enige gebruikssporen.
Foto's maken deel uit van de beschrijving.
N.B: Er is enige weerspiegeling in de foto's te zien.

Over de kunstenaar:
Willem Brauckmann (Vlaardingen, 1946 - 2014)
Brauck begon zijn loopbaan in 1963 met een studie aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Rotterdam. Een opleiding die hij, zoals een goed kunstenaar in de zestiger jaren betaamde, niet afmaakte. Na vele jaren actief te zijn in de reclame- en tentoonstellingswereld voelde Brauck er toch meer voor om zich volledig met de kunst bezig te gaan houden. Hij woonde inmiddels in Harderwijk, met gezin, en ging zich volledig toeleggen op het schilderen.In 1997 startte Brauck een zeefdrukkerij waar hij zowel voor zichzelf als voor andere kunstenaars zeefdrukken vervaardigde. Het werk van Brauck geniet niet alleen in de naaste omgeving, maar ook landelijk bekendheid. Menig huiskamer of kantoor wordt opgeluisterd door schilderij van deze kunstenaar.
Met zijn schilderijen laat Brauck zien hoe hij naar het bestaan kijkt. Hij probeert de beschouwer bewust te maken van de dualiteit binnen de huidige maatschappij: het constructieve enerzijds en het destructieve anderzijds. Brauck schilderde voornamelijk landschappen. Een voorliefde voor het Franse land(schap) wordt zichtbaar als u zijn schilderijen bekijkt.
bron: www.artzaanstad.nl

Zeefdruk en passe-partout verkeren in een uitstekende staat; de zilverkleurige houten lijst heeft enkele gebruikssporen. Zie foto's.

Willem Brauck (1946-2014)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
210 verkochte items
42.5 cm
43.5 cm
29 cm
29.5 cm
Sluit over 1d 17u 45m 23s
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieHoorn, Nederland
Starttijd:24-06-2022 om 13:06
Eindtijd:03-07-2022 om 22:33