Gubbels en Kerkhofs - Für die Ewigkeit II, Zeefdruk, 1986, 46/70

Gubbels en Kerkhofs - Für die Ewigkeit II, Zeefdruk, 1986, 46/70 kopen? Bied vanaf 25!
Gubbels en Kerkhofs - Für die Ewigkeit II, Zeefdruk, 1986, 46/70 kopen? Bied vanaf 25!Gubbels en Kerkhofs - Für die Ewigkeit II, Zeefdruk, 1986, 46/70 kopen? Bied vanaf 25!Gubbels en Kerkhofs - Für die Ewigkeit II, Zeefdruk, 1986, 46/70 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  EvertBar

1 verkochte items
  • Maatschap Gubbels en Kerkhofs
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerde zeefdruk van Gubbels en Kerkhofs.

Nummer 46 van de 70. Jaartal: 1986.

Papier- en beeldformaat: 73 x 60 cm.

De zeefdruk bevindt zich in een goede conditie en is niet ingelijst.

Starttijd:09-08-2017 om 15:21
Eindtijd:16-08-2017 om 15:21
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieAlkmaar, Nederland