Guido de Waart - Linosnede

Guido de Waart - Linosnede kopen? Bied vanaf 25!
Guido de Waart - Linosnede kopen? Bied vanaf 25!Guido de Waart - Linosnede kopen? Bied vanaf 25!Guido de Waart - Linosnede kopen? Bied vanaf 25!Guido de Waart - Linosnede kopen? Bied vanaf 25!
  • Guido de Waart (1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15/100
Linosnede van Guido de Waart, gesigneerd, genummerd en gedateerd in potlood.
verzending tussen twee platen, 8,25, aangetekend 10,20
ConditieBeschadigd

rechts langs de rand loopt een geplakte scheur tot 1,5 cm in beeld. Verder heel goed,

Guido de Waart (1931)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Cello1
FA. (43)

1221 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
50 cm
39 cm
Starttijd:30-04-2022 om 08:43
Eindtijd:13-05-2022 om 19:42
Openingsbod € 25
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland