Guido de Waart: Relief Ets in 4 kleuren. - Verkocht

  • Guido de Waart (1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie kleuren ets van Guido de Waart. Zeer mooie druktechniek.

Titel: Yellow Sickle.
Jaartal: 1967
Afmetingen: 56cm x 65cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 11/190

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:14-11-2011 om 10:17
Eindtijd:21-11-2011 om 10:22
Biedingen (6)
hansteen
21 nov. / 10:13
€ 30
jozeph
21 nov. / 10:09
€ 28
hansteen
21 nov. / 10:08
€ 26
jozeph
20 nov. / 23:29
€ 24
hansteen
20 nov. / 11:48
€ 22
jozeph
16 nov. / 09:51
€ 20