Guido Mariman - Kasteel Walburg Sint-Niklaas

Guido Mariman - Kasteel Walburg Sint-Niklaas kopen? Bied vanaf 40!
Guido Mariman - Kasteel Walburg Sint-Niklaas kopen? Bied vanaf 40!Guido Mariman - Kasteel Walburg Sint-Niklaas kopen? Bied vanaf 40!Guido Mariman - Kasteel Walburg Sint-Niklaas kopen? Bied vanaf 40!Guido Mariman - Kasteel Walburg Sint-Niklaas kopen? Bied vanaf 40!
  • Guido Mariman (1948)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1978
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 35 cm (h x b)
Lijst53 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Guido Mariman (7 september 1948 – ) :
Graficus, etser, hout- en linosnijder, lithograaf, tekenaar en aquarellist. Grafisch ontwerper. Opleiding aan de Academie van Antwerpen (1962 – 67, Gustaaf De Bruyne, Maurice Felbier, Victor Dolphyn, René De Coninck) en het NHISKA (1967 – 72, Mark Severin, Gerard Gaudaen). Prijs Verachtert schilderkunst (1967), Club der XII grafiek (1969), Nationale Bank houtgravure (1970). Is geboeid door de mens en zijn leefomgeving, de bedreigde natuur, planten en insecten, luchtbezoedeling en techniek. Ook actief als ontwerper van ex-librissen en gelegenheidsgrafiek. Tekenleraar aan de Academies van Sint-Niklaas (vanaf 1971) en Brasschaat (Vrije Tekenacademie Sint-Michiel). Opgenomen in: da Mota Miranda, Encyclopedia bio-bibliographical of the art of the contemporary ex-libris, Portugal, Artur Mario, 1987, volume 6

Waterschade aan passe partout

Guido Mariman (1948)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  adrifri

Lid sinds 2021
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
68 cm
53 cm
35 cm
26 cm
Starttijd:28-05-2022 om 09:54
Eindtijd:05-06-2022 om 21:23
Openingsbod € 40
ObjectlocatieBelsele,  België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie