• Populair
  • Loopt vandaag af
  • 1e keer aangeboden
  • Vanaf 1 euro
  • Vandaag geplaatst
  • Laatste kans
  • Alleen aftersale
Deutsch
English
Français

Guillaume Le Roy - Abstracte voorstelling, meerkleurige houtsnede - Verkocht

Guillaume Le Roy - Abstracte voorstelling, meerkleurige houtsnede kopen? Bied vanaf 50!
Dit item is verkocht Toon item

Verkoopprijs: € 50,00

Vergelijkbaar item plaatsen
Guillaume Le Roy - Abstracte voorstelling, meerkleurige houtsnede kopen? Bied vanaf 50!
Guillaume Le Roy - Abstracte voorstelling, meerkleurige houtsnede kopen? Bied vanaf 50!Guillaume Le Roy - Abstracte voorstelling, meerkleurige houtsnede kopen? Bied vanaf 50!Guillaume Le Roy - Abstracte voorstelling, meerkleurige houtsnede kopen? Bied vanaf 50!
Vergelijkbaar item plaatsen
Verkoper

Geplaatst door  Rosser
FA. (158)

Lid sinds 2013
2870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (230)
  • Guillaume Le Roy (1938-2008)
TypeGrafiek na 1900
Periode1900 t/m 1944
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige houtsnede van Guillaume Le Roy op japans papier, netjes gemonteerd op glad wit karton. Ongesigneerd.  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABN AMRO; in uitstekende conditie.

 

Afmetingen: 69cm x 54cm (geheel), 65cm x 50cm (blad)

 

Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

 

---------------------------------------------------------------------------------

Volgens kunstcritici is Le Roy “...de ongeëvenaarde meester van de hoogdruk in vormen waar doorheen het licht sijpelt” , “een koning onder de grafici “,…een echte graficus, verknocht aan de techniek van het kervende mes en bijtende zuren. Het elementaire van die techniek spreekt rechtstreeks uit zijn werk”, "als graficus is er een steeds grotere ontwikkeling naar versobering en onthouding”

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Dit item is verkocht voor 50,00
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:13-02-2017 om 14:59
Eindtijd:24-02-2017 om 19:59
Biedingen (1)
JvB-AMD
24 feb. / 19:17
€ 50
Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.