GUILLAUME LE ROY - modern werk uit 1967 uit 10 - GESIGNEERD en onberispelijk. - Verkocht

GUILLAUME LE ROY - modern werk uit 1967 uit 10 - GESIGNEERD en onberispelijk.  kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 80,00

Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

277 verkochte items
  • Guillaume Le Roy (1938-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Betreft mooi abstract werk (ets) uit 1967, uit kleine oplage van 10. Dit is exemplaar 9. Het werk is gezet op geschept papier, verkeert ondanks de leeftijd in absolute topconditie, is in potlood (lo.) gesigneerd en kan zondermeer direct naar eigen smaak worden ingelijst.

Maat: 60x70cm.

In combinatie met andere werken op papier bespaart u verzendkosten, kijk dus ook nog even naar onze andere items.

Guillaume Le Roy (1938-2008)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

277 verkochte items
Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:27-04-2015 om 13:00
Eindtijd:03-05-2015 om 13:00
rianne58
03 mei / 09:34
€ 80