Guillaume Le Roy - vijfluik

Guillaume Le Roy - vijfluik kopen? Bied vanaf 750!

Geplaatst door  bosland149
FA. (9)

Lid sinds 2010
71 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Guillaume Le Roy (1938-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen120 cm x 480 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagegering
5 houtsnedes, elk 120 x 80 cm

Gekocht bij Printshop Grafiek NU 1986 (Laren)

lichte spijkergaatjes in de hoeken

Guillaume Le Roy (1938-2008)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  bosland149
FA. (9)

Lid sinds 2010
71 verkochte items
480 cm
120 cm
Starttijd:20-02-2022 om 11:33
Eindtijd:27-02-2022 om 22:38
Openingsbod€ 750
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie