Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 63 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Guillaume Le Roy. Begin jaren 80 houtsnede met mooie kleuren.Deze keer een compositie met roestbruin en zwart tinten. Speels en sterk van compositie zoals zoveel van Le Roy's werk .Ook deze groot formaat houtsnede op speciaal papier . Deze houtsnede is in 1983 gemaakt in een serie die werd bepaald door levendige , maar tegelijk ook aardse kleuren. Nieuwstaat conditie .Oplage 20 ex. genummerd 1/20 en gesigneerd in potlood.
Kunstenaar : Guillaume Le Roy
titel : Compositie
techniek : Houtsnede
jaar : 1983
druk : Eigen druk
gesigneerd : Guillaume Le Roy ( in potlood)
oplage : 20 ex.
genummerd : 1/20
formaat : 93 x 63 cm.
Conditie: mint-
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Wonderschone houtsnede door Guillaume Le Roy uit 1983, genummerd en gesigneerd | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leidschendam, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 13-9-2021 om 16:33 |
Eindtijd | 13-2-2022 om 12:18 |