Guillaume Lo-A-Njoe (1937), Olieverf op doek, Abstract - Verkocht

Guillaume Lo-A-Njoe (1937), Olieverf op doek, Abstract kopen? Bied vanaf 400!
Guillaume Lo-A-Njoe (1937), Olieverf op doek, Abstract kopen? Bied vanaf 400!Guillaume Lo-A-Njoe (1937), Olieverf op doek, Abstract kopen? Bied vanaf 400!Guillaume Lo-A-Njoe (1937), Olieverf op doek, Abstract kopen? Bied vanaf 400!Guillaume Lo-A-Njoe (1937), Olieverf op doek, Abstract kopen? Bied vanaf 400!
  • Guillaume Lo-A-Njoe (1937)

Is het een abstract of toch een gezicht? Het is aan de kijker wat hij ziet.

Gesigneerd: Ja, het doek is aan de voorkant en aan de achterkant gesigneerd.

Datum: 1995

Techniek: olieverf (?) op doek

Afmetingen:
50 x 40 cm (doek)
62,5 x 52, 5 cm (lijst)

Het werk is in zeer goede staat.
De lijst heeft een paar beschadigingen.

Geïnspireerd door Cobra ontwikkelde Lo A Njoe een stijl, die daarop aansluit en zich kenmerkt door een krachtig en kleurrijk palet. Zijn stijl is verwant aan het expressionisme en kan tot de post-Cobra worden gerekend.
Hij is vertegenwoordigd in onder meer het Stedelijk Museum in Amsterdam, Cobra Museum in Amstelveen en het Gemeentemuseum Den Haag.

Het schilderij gaat goed verpakt een aangetekend met de post mee.
Ophalen is ook mogelijk.

Dit item is verkocht voor 350,00
Starttijd:30-01-2016 om 21:20
Eindtijd:25-06-2018 om 13:05
Sesselink
24 jun. / 18:55
€ 350