950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Is het een abstract of toch een gezicht? Het is aan de kijker wat hij ziet.
Gesigneerd: Ja, het doek is aan de voorkant en aan de achterkant gesigneerd.
Datum: 1995
Techniek: olieverf (?) op doek
Afmetingen:
50 x 40 cm (doek)
62,5 x 52, 5 cm (lijst)
Het werk is in zeer goede staat.
De lijst heeft een paar beschadigingen.
Geïnspireerd door Cobra ontwikkelde Lo A Njoe een stijl, die daarop aansluit en zich kenmerkt door een krachtig en kleurrijk palet. Zijn stijl is verwant aan het expressionisme en kan tot de post-Cobra worden gerekend.
Hij is vertegenwoordigd in onder meer het Stedelijk Museum in Amsterdam, Cobra Museum in Amstelveen en het Gemeentemuseum Den Haag.
Het schilderij gaat goed verpakt een aangetekend met de post mee.
Ophalen is ook mogelijk.
Starttijd | 30-1-2016 om 21:20 |
Eindtijd | 25-6-2018 om 13:05 |