Guillaume Lo-A-Njoe abstract/figuratieve litho - ingelijst - Verkocht

Guillaume Lo-A-Njoe abstract/figuratieve litho - ingelijst  kopen? Bied vanaf 70!
Guillaume Lo-A-Njoe abstract/figuratieve litho - ingelijst  kopen? Bied vanaf 70!Guillaume Lo-A-Njoe abstract/figuratieve litho - ingelijst  kopen? Bied vanaf 70!Guillaume Lo-A-Njoe abstract/figuratieve litho - ingelijst  kopen? Bied vanaf 70!
  • Guillaume Lo-A-Njoe (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Guillaume Lo-A-Njoe

Afmetingen lijst: 85 cm x 96 cm
Oplage: 7/150
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst.
Conditie: In zeer goede staat

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:15-04-2018 om 19:40
Eindtijd:01-07-2018 om 10:57
Swaenenrijck
29 jun. / 21:03
€ 70