Guillaume Lo-A-Njoe, ingelijste litho. - Verkocht

Guillaume Lo-A-Njoe, ingelijste litho. kopen? Bied vanaf 95!
Guillaume Lo-A-Njoe, ingelijste litho. kopen? Bied vanaf 95!Guillaume Lo-A-Njoe, ingelijste litho. kopen? Bied vanaf 95!
  • Guillaume Lo-A-Njoe (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Guillaume Lo-A-Njoe, ingelijste litho.

Titel: Z.T.
Jaartal: onbekend
Afmetingen lijst: 85 cm x 96 cm
Oplage: 7/150
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst.
Conditie: In perfecte staat

Bezorging per koerier in overleg; afhankelijk van het aantal km.

Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:27-02-2016 om 13:29
Eindtijd:05-03-2016 om 20:29
Dcrt11
05 mrt. / 13:15
€ 95