Peter van den Braken - Toronto - 1958
Tjeerd Bottema - Molen de Stier in Leiden
Johan Barthold Jongkind - gezicht op boerderij en landerijen
Type | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Tekening inkt op papier, gesigneerd in potlood en gedateerd 1966
Verzendkosten € 6,75
Starttijd | 21-1-2013 om 21:06 |
Eindtijd | 28-1-2013 om 21:06 |