Klaas Gubbels - Houtdruk: Vliegtuig -2014 (ingekleurd met aquarel)
Antonio Segui - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 1999
Various Artists Books - Groot lot kunstboeken en catalogussen over aziatische kunst
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho AMARYLLIS Handgesigneerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Starttijd | 30-12-2011 om 15:45 |
Eindtijd | 9-1-2012 om 15:45 |