Guillermo Conte 'El corazón' - kleuren ets, oplage 75, handgesigneerd, 1999

Guillermo Conte 'El corazón' - kleuren ets, oplage 75, handgesigneerd, 1999 kopen? Bied vanaf 139!
Guillermo Conte 'El corazón' - kleuren ets, oplage 75, handgesigneerd, 1999 kopen? Bied vanaf 139!Guillermo Conte 'El corazón' - kleuren ets, oplage 75, handgesigneerd, 1999 kopen? Bied vanaf 139!Guillermo Conte 'El corazón' - kleuren ets, oplage 75, handgesigneerd, 1999 kopen? Bied vanaf 139!Guillermo Conte 'El corazón' - kleuren ets, oplage 75, handgesigneerd, 1999 kopen? Bied vanaf 139!

Geplaatst door  edgart

43 verkochte items
  • Guillermo Conte (1956)
GesigneerdHandgesigneerd

Guillermo Conte (1956)
"El corazón"

Kunstenaar: Guillermo Conte
Titel: "El corazón"
Techniek: Kleuren ets
Uitgever: Poligrafa
Jaar: 1999
Oplage:  63 / 75
Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd
Formaat: 100,5 x 70,0 cm
Conditie: In zeer goede staat (nooit ingelijst)

Verzendkosten

€10 - Nederland
€15 - België, Duitsland
€18 - Ander EU landen

Starttijd:11-04-2014 om 22:03
Eindtijd:16-04-2014 om 22:03
Openingsbod€ 139
ObjectlocatieNederland