Guillermo Conte 'El corazón' - kleuren ets, oplage 75, handgesigneerd, 1999

Guillermo Conte 'El corazón' - kleuren ets, oplage 75, handgesigneerd, 1999 kopen? Bied vanaf 125!
Guillermo Conte 'El corazón' - kleuren ets, oplage 75, handgesigneerd, 1999 kopen? Bied vanaf 125!Guillermo Conte 'El corazón' - kleuren ets, oplage 75, handgesigneerd, 1999 kopen? Bied vanaf 125!Guillermo Conte 'El corazón' - kleuren ets, oplage 75, handgesigneerd, 1999 kopen? Bied vanaf 125!Guillermo Conte 'El corazón' - kleuren ets, oplage 75, handgesigneerd, 1999 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  edgart

43 verkochte items
  • Guillermo Conte (1956)
GesigneerdHandgesigneerd

Guillermo Conte (1956 -)
"El corazón"

Kunstenaar: Guillermo Conte
Titel: "El corazón"
Techniek: Kleuren ets op Guarro papier
Uitgever: Poligrafa
Jaar: 1999
Oplage:  63 / 75
Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd
Formaat: 100,5 x 70,0 cm
Conditie: In zeer goede staat (nooit ingelijst)

Verzendkosten

€10 - Nederland
€15 - België, Duitsland
€18 - Overige EU landen
Het kavel wordt aangetekend en verzekerd verzonden (PostNL). Het is mogelijk om het werk (kosteloos) af te halen in Rotterdam

Starttijd:27-08-2014 om 20:46
Eindtijd:06-09-2014 om 20:46
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieNederland