Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992

Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992 kopen? Bied vanaf 225!
Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992 kopen? Bied vanaf 225!Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992 kopen? Bied vanaf 225!Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992 kopen? Bied vanaf 225!Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992 kopen? Bied vanaf 225!Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992 kopen? Bied vanaf 225!Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992 kopen? Bied vanaf 225!Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992 kopen? Bied vanaf 225!Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992 kopen? Bied vanaf 225!Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992 kopen? Bied vanaf 225!Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992 kopen? Bied vanaf 225!Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992 kopen? Bied vanaf 225!Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992 kopen? Bied vanaf 225!Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992 kopen? Bied vanaf 225!Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992 kopen? Bied vanaf 225!Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992 kopen? Bied vanaf 225!Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992 kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1373 verkochte items
Alle items van deze verkoper (106)
  • Guðmundur Erro (1932)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 55 cm (h x b)
Lijst30 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage180/200

3 prachtige werken ingelijst met passe partout in houten lijst, kan zo aan de muur.
Op de achterkant genummerd en hand gesigneerd door de artiest.
Editie van 200 stuks + 50 HC
Dit is exemplaar 180/200
Werk heeft geen glasplaat.
Uitgebracht voor de tentoonstelling van Erro in 1994 in het Palais des Congrés, onder patronage van Madame Claude Pompidou.
Met handgesigneerd certificaat van Pascale Le Thorel, commissaire d' exposition.
De IJslandse kunstenaar, geboren als Guðmundur Guðmundsson in 1932, is een popartiest in de lijn van Andy Warhol of Roy Lichtenstein. Als meester in de collagekunst knipt Erró afbeeldingen uit heterogene bronnen, van stripboeken tot mechanische catalogi, en maakt hij verrassende en zelfs grappige en verontrustende assemblages. Als geëngageerd kunstenaar aarzelt Erró niet om met zijn werken doelen te verdedigen die hem na aan het hart liggen, zoals de veroordeling van totalitaire machten, de oorlog in Vietnam of massaconsumptie.

In zeer goede staat

Guðmundur Erro (1932)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1373 verkochte items
71 cm
30 cm
55 cm
20 cm
Sluit over 4d 8u 2m 35s
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieAlkmaar, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:04-08-2022 om 23:54
Eindtijd:14-08-2022 om 21:54