Günther Förg - zonder titel (Gitterbild) - litho uit 2001

Günther Förg - zonder titel (Gitterbild) - litho uit 2001 kopen? Bied vanaf 795!
Günther Förg - zonder titel (Gitterbild) - litho uit 2001 kopen? Bied vanaf 795!Günther Förg - zonder titel (Gitterbild) - litho uit 2001 kopen? Bied vanaf 795!Günther Förg - zonder titel (Gitterbild) - litho uit 2001 kopen? Bied vanaf 795!Günther Förg - zonder titel (Gitterbild) - litho uit 2001 kopen? Bied vanaf 795!Günther Förg - zonder titel (Gitterbild) - litho uit 2001 kopen? Bied vanaf 795!
  • Günther Förg (1952-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 43 cm (h x b)
Lijst83 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60

Günther Förg (1952-2013)

Kleurenlitho op Fabriano papier.

Jaar: 2001.

Oplage: 60 ex..

Hand gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood.

Formaat beeld: 60 x 43 cm.. Ingelijst in blank houten lijst, formaat: 83 x 63 cm..

Werk in zeer goede staat, lijst met enkele gebruikssporen.

Please note: shipping through Swift Koeriers in frame for The Netherlands and Belgium
We will ship outside The Netherlands without the frame only!

Günther Förg (1952-2013)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  RvZ
FA. (14)

126 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
63 cm
83 cm
43 cm
60 cm
Starttijd:22-05-2022 om 23:59
Eindtijd:31-05-2022 om 22:55
Openingsbod € 795
ObjectlocatieLelystad, Nederland
VerzendingAlleen per koerier