Gustave Flasschoen - Stadsgezicht

Gustave Flasschoen - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 195!
Gustave Flasschoen - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 195!Gustave Flasschoen - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 195!Gustave Flasschoen - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 195!Gustave Flasschoen - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 195!
  • Gustave Flasschoen (1868-1940)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 34 cm (h x b)
Lijst32 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Impressionistische aquarel, gesigneerd G. Flasschoen rechtsonder.
Technisch perfect, in fraaie kleuren.
Kunstenaar in de Piron op blz. 559.

Gustave Flasschoen (1868-1940)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  liesko
FA. (4)

96 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
42.5 cm
32 cm
34 cm
24 cm
Starttijd:19-04-2022 om 15:34
Eindtijd:24-04-2022 om 19:27
Openingsbod € 195
ObjectlocatieBloemendaal, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland