Guy Buffet - Guy Buffet omstreeks 1980 "Parade van de Chefs" - Kleurenlitho met een vrolijke kijk op de gastronomie - Verkocht

Guy Buffet omstreeks 1980 "Parade van de Chefs" - Kleurenlitho met een vrolijke kijk op de gastronomie kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Guy Buffet omstreeks 1980 "Parade van de Chefs" - Kleurenlitho met een vrolijke kijk op de gastronomie kopen? Bied vanaf 40!Guy Buffet omstreeks 1980 "Parade van de Chefs" - Kleurenlitho met een vrolijke kijk op de gastronomie kopen? Bied vanaf 40!
  • Guy Buffet (1943)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Guy Buffet geboren te Parijs in 1943 - Bekend Frans kunstenaar - "Parade van de Chefs".

Kleurenlitho uitgegeven in een gelimiteerde oplage, omstreeks 1980.

Genummerd 403/500 linksonder, rechtsonder gesigneerd Guy Buffet.

Afmeting van het blad ca. 50 x 63 cm., het beeld meet ca. 39.5 x 53 cm.

In een excellente staat !

Verpakkings- en portokosten binnen Nederland ad. Euro 8,00 zijn voor rekening van de koper, verzending is voor risico van de koper.

De prent wordt uiteraard zeer zorgvuldig verpakt tussen kartonnen platen !

Voor opgave van de verzendkosten binnen Europa en wereldwijd, gaarne contact opnemen.

Guy Buffet (1943)

Frans Frans

Geplaatst door  modernenoud
57 verkochte items

Starttijd27-4-2014 om 21:08
Eindtijd4-5-2014 om 21:08
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken