Guy Olivier - Bonjour (origineel werk, mooi gelijst)

Guy Olivier - Bonjour (origineel werk, mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 299!
  • Guy Olivier (1963)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 17 cm (h x b)
Lijst35 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bonjour
Specificaties:
Kunstenaar:Guy Olivier
Afmeting:32 x17
Maat lijst:35 x 20
Handgesigneerd:Ja
Lijst:Stevige, licht houten lijst
Techniek:Tekening met oost-indische inkt

Charmant werk van kunstenaar Guy Olivier

Guy Olivier (1963)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

577 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
20 cm
35 cm
17 cm
32 cm
Starttijd:04-09-2022 om 12:56
Eindtijd:13-09-2022 om 21:39
Openingsbod € 299
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland