Guy Van Assche - lot van 2: De arme en rijke wereld (unicaat en de druk) - Verkocht

Guy Van Assche - lot van 2: De arme en rijke wereld (unicaat en de druk) kopen? Bied vanaf 15!
Guy Van Assche - lot van 2: De arme en rijke wereld (unicaat en de druk) kopen? Bied vanaf 15!Guy Van Assche - lot van 2: De arme en rijke wereld (unicaat en de druk) kopen? Bied vanaf 15!Guy Van Assche - lot van 2: De arme en rijke wereld (unicaat en de druk) kopen? Bied vanaf 15!
  • Guy Van Assche (1963)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1979
TechniekPotlood
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ontwerp tekening voor de kopergravure inclusief de gravure zelf, beide samengevat in een passe partout .

Guy Van Assche (1963)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (465)
22 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-11-2022 om 15:16
Eindtijd:11-12-2022 om 22:39
LucasS
11 dec. / 22:33
€ 15